W rzeczy samej PAMPA MAŚĆ -można zawsze sprawdzić – prawda? czy nie?

Czasami nie pisze się o PAMPA MAŚĆ. I to nie dziwi, bo są bardziej interesujące informacje. Ale w tym miejscu uczynimy odstępstwo od owej zasady i omówimy ów temat.
Nieustający ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięć czy też skręcenia stawu. Często jednak bóle stawów to oznaka rozwijającej się choroby. Mogą one sygnalizować nam, że następują niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wtenczas powolne zużywanie stawu, co przejawia się właśnie bólami.
  Sklad

100 g maści zawiera:

ARNICA MONTANA – 10 g

4-HYDROKSYBENZOESAN ETYLU

UNIBASIS

  Sposob użycia
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, maść należy wcierać w miejsca chorobowo zmienione 1-2 razy dziennie, w razie potrzeby częściej.
  Wskazania
Urazy takie jak kontuzje, zwichnięcia, krwiaki, naciągnięcia mięśni, obrzęki związane ze złamaniami, silnymi stłuczeniami i wybiciami a również stany zapalne i rany.
Troska o nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie pomoże ci zachować zdrowia w dalszym życiu. Unikaj niskokalorycznych diet, które uwzględniają nadto mało tłuszczów (są one niezbędne do przyswajania witaminy D). Ogranicz również preparaty odchudzające z dodatkiem związków fosforu – jego nadmiar blokuje wchłanianie wapnia.Wystawiaj wizerunek do slońca – pod wpływem działania promieni ultrafioletowych organizm wytwarza witamine D, ktora zwiększa przyswajanie wapnia także o 80 proc. Zerwij z nałogami. Nie pij wiecej niż 1 filiżankę kawy dziennie (kofeina zmniejsza wchłanianie wapnia) i odstaw papierosy – obniżają poziom estrogenów, które znacznie ułatwiają przyswajanie wapnia z pożywienia.
Dbanie o ludzkie stawy umożliwi zapobieganie delegliwościom reumatoidalnym. Coraz większy odsetek populacji powyżej 50 r.ż. odczuwa dyskomfort związany z zaburzoną praca stawów. W ostatnich latach ta granica wiekowa przesuwa się niepokojąco coraz niżej, bo wiec już czterdziestolatkowie skarżą się na postępujące zmiany. Ma na to także wpływ styl życia, który ogranicza aktywność ruchową większości ludzi, a również takie problemy, jak otyłość, nieprawidłowa wlaściwa dieta prowadzaca do destrukcji tkanek układu ruchu, nadmierne przeciażanie pewnych stawów. Dolegliwość dotyka również ludzkie stawy rąk, stóp i kręgosłupa. Zwyrodnienie kregosłupa prowadzi do zniszczenia krążków miedzykregowych i ich przesuwania, co w efekcie wywołuje ucisk na nerwy, powodując mocny ból i upośledzenie funkcji układu nerwowego.

Reklamy

One comment on “W rzeczy samej PAMPA MAŚĆ -można zawsze sprawdzić – prawda? czy nie?

  1. gwiazdka pisze:

    Moim zdaniem warto by przeczytać komentarze i dowiedzieć się kto ma jaki osąd o produkcie. Zawsze tak robię, żeby sobie nieco wyrobić opinie i nie kupować rzeczy bez znajomości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s