Oczywiście OSTEODIAG 30 -to produkt, który warto wypróbować – prawda? czy nie?

Czasami nie pisze się o OSTEODIAG 30. I to nie powinno nikogo zdziwić, bo bywają wdzięczniejsze tematy. Jednakże na tych łamach uczynimy wyjątek od owej reguły i poruszymy ów temat.
Ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięć czy też skręceń stawów. Czasami jednakże bóle stawów to oznaka rozprzestrzeniającej się choroby. Mogą one pokazywać nam, że następują zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wtenczas systematyczne zużywanie stawu, co przejawia się właśnie bólem.
Opis OSTEODIAG suplement diety uzupełniający niedobory wapnia, witaminy D3 i witaminy B6 w codziennej diecie.Wapń bierze udział w budowie i regeneracji kości. Witamina D3 zawarta w preparacie wspomaga wchlanianie wapnia. Witamina B6 zmniejsza odkładanie szczawianów w organizmie, poprzez co redukuje ryzyko tworzenia się kamieni nerkowych. Preparat polecany może być w okresie zwiekszonego zapotrzebowania na wapń. Szczególnie polecany kobietom w okresie pomenopauzalnym, w profilaktyce i leczeniu osteoporozy i dla osób z niedoborem kwasu żołądkowego. Dlaczego warto stosować OsteoDiag: nie powoduje powstawania kamieni nerkowych nie powoduje zaparć i wzdęć nie trzeba jego podawać z posiłkiem ilość kwasu żołądkowego nie ma wpływu na jego przyswajalność ma łatwą do połkniecia podzielną i powlekana tabletkę  Dawkowanie 1 tabletka dziennie. Skład Sole wapniowe kwasu cytrynowego, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), dekstroza, sól sodowa karboksymetylocelulozy (zagęstnik), kwas stearynowy (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), cholekalcyferol, triglicerydy średniołańcuchowe z oleju kokosowego, chlorowodorek pirydoksyny. Składniki otoczki: hydroksypropylometyloceluloza (zagęstnik), polidekstroza (substancja wiążąca), dwutlenek tytanu (barwnik), talk (substancja wiążąca). Troska o własne ludzkie stawy i nasze kości i mięśnie pomoże ci zachować zdrowia w dalszym życiu. Energią, z której mięsień korzysta, może być zmagazynowany w nim glikogen albo glukoza dostarczona poprzez krew. Mięśnie są głównym (ponad 50%) producentem aminokwasów endogennych. Jak wiadomo u mężczyzn mięśnie stanowią około 40% masy ciała, a u kobiet około 35%, czyli od 25 do 35 kg. Liczba mięśni może być określana na 450-500. Liczba mięśni może być określana na 450 do 500, w zależności od tego, czy może poszczególne części skladowej mięśnia są liczone jako odrębne mięśnie. Ich masa stanowi około 30% masy ciała, a zatem od 25 do 35 kg.
Troska o nasze stawy umożliwi zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Naturalne procesy oslabiania tkanki kostnej przyspiesza m.in. niedobór wapnia i witaminy D w organizmie, znaczna nadwaga i otyłość (ale również spora niedowaga, czyli BMI mniejsze niż 20), reumatoidalne zapalenie stawów, dlugotrwale zażywanie leków z grupy glikokortykosteroidów, przebyte złamania, palenie papierosów, nadużywanie kawy i alkoholu, a u kobiet dodatkowo spadek ilości estrogenow w organizmie w okresie okołomenopauzalnym. Sklonność do osteoporozy może być również w pewnym stopniu uwarunkowana genetycznie; skoro w bliskiej rodzinie wystepowała ta dolegliwość i pojawiały sie tzw. złamania osteoporotyczne, u nas zwiększa się ryzyko niekorzystnych zmian kości. Niestety, poprzez dużo lat osteoporoza nie daje żadnych objawów, i dlatego nazywana może być „cichą złodziejką kości”. Często jej pierwszym sygnałem może być złamanie ludzkie kości podczas niegroźnego z pozoru upadku. Powinno dać nam do myślenia i skłonić do wizyty u internisty i do wykonania niezbędnych badań, jeśli: spełniamy kryteria ryzyka rozwoju osteoporozy (patrz wyżej) i wraz z wiekiem zmniejsza się nasz wzrost i zmienia sylwetka (uwypukla się brzuch i zaokrąglają plecy).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s