Z ostatniej chwili: ZINAXIN REBUILD trzeba sprawdzić

Zatem ZINAXIN REBUILD jest jednym z tych produktów nie reklamowanych ostatnio. Opiszmy go na tym blogu. Ta charakterystyka nie jest zbyt długa.
Nieustający ból stawów jest często konsekwencją zwichnięcia czy też skręceń stawu. Często jednak ból stawów to sygnał rozprzestrzeniającej się choroby. Mogą one sygnalizować nam, że następują niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wtenczas powolne zużywanie stawu, co przejawia się właśnie bólem.
  Skład
Płynny wyciąg z kłacza imbiru (Zingiber Officinale), siarczan glukozaminy 500 mg, mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym – emulgator, glicerol – substancja utrzymująca wilgotność, żólty wosk pszczeli i sorbitol – stabilizator, dwutlenek krzemu – substancja p/zbrylająca, lecytyna sojowa, tlenek żelaza – barwnik. 
  Dawkowanie
W ciągu pierwszych czterech tygodni 3 kapsułki dziennie: dwie rano, jedna wieczorem.Należy przyjmować w trakcie posilku popijając szklanką chłodnego napoju. W kolejnych miesiącach podtrzymujące 2 kapsułki dziennie.
  Ostrzeżenie
Nie stosować w przypadku uczulenia na imbir i siarczan glukozaminy lub/i odmienne składniki preparatu. 
  Zastosowanie

zmiany zwyrodnieniowe, ograniczenie ruchomości i w celu złagodzenia bólu stawów,

wspomagająco w procesach przewlekłych, którym towarzyszy niszczenie chrząstki stawowej,

zapobiegawczo w przypadkach nadmiernej eksploatacji stawów (nadwaga, sport, praca fizyczna, okres menopauzy u kobiet),

okres zdrowienia po urazach stawów. 

  Opis działania
ZINAXIN REBUILD:
1. standaryzowany wyciag z kłacza imbiru zalecany przede wszystkim w zmianach zwyrodnieniowych stawów i owych procesach przewlekłych, w których zniszczeniu ulega chrząstka stawowa. Wykazuje działanie ochronne wobec chrząstki stawowej poprzez hamowanie aktywności czynników wywołujących zmiany zapalne, lagodzi ból i hamuje niszczenie tkanki chrzestnej i komorek produkujących maź stawowa -zmniejsza tarcie powierzchni stawowych.2. siarczan glukozaminy – naturalny skladnik organizmu czlowieka, biorący udział w tworzeniu substancji podstawowej chrzastki (tzw. proteoglikanow). Działa wzmacniają wobec chrząstki stawowej, wspomaga procesy naprawcze w jej obrębie i współdziała w hamowaniu mechanizmów zapalnych i bólowych.

Troska o nasze stawy i nasze kości i mięśnie pomoże ci zachować ludzkie zdrowie w dalszym życiu. W naszej diecie ważny może być wapń, i dlatego powinniśmy pić mleko (co najmniej 2, 3 szklanki dziennie) i jeść jego przetwory. Dla nasze kości nie ma wiekszego znaczenia, czy może będzie to również nabiał pełnotłusty, czy może chudy. Skoro nie mniej jednak musimy stosować dietę antycholesterolową, wtenczas lepszy może być nabiał chudy, ale… nie za chudy. Np. mleko powinno być 2-procentowe. W chudszym nie rozpuszczą się witaminy rozpuszczalne w tluszczach i nie będzie z nich żadnej korzyści dla organizmu. Pamietajmy też, że kościom potrzebna może być witamina D, zwiększa ona bowiem przyswajanie wapnia także do 80 proc. Przy udziale słońca organizm sam jeden ja wytwarza, ale jesteśmy w stanie mu pomoc, wzbogacajac dietę w produkty zawierające tę witamine (np. mleko i jego przetwory, ryby, jaja, wątróbkę) albo przyjmując ją w tranie czy może tabletkach. We wzmocnieniu nasze kości pomocny może być także mangan. Bierze on udział w tworzeniu tkanki łącznej, która – jako budulec m.in. ścięgien i stawów – stale wspiera tkankę kostna. Bogate w mangan są orzechy, rośliny straczkowe, drożdże, produkty pelnoziarniste, kakao i niektóre owoce, np. ananasy.
Troska o nasze stawy umożliwi zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Kluczem do zapobiegania i leczenia właściwego może być uregulowanie gospodarki tłuszczowej, a zwłaszcza zachowanie adekwatnej proporcji pomiedzy kwasami tłuszczowymi szeregu omega-3 i omega-6. Nasza tradycyjna skutecznia dieta sprzyja zachwianiu równowagi na niekorzyść kwasów omega-3. Taki stan sprzyja nadprodukcji związków powodujących stan zapalny i uszkodzenie stawów. Leczenie właściwe dolegliwości reumatycznych wymaga prowadzenia różnorodnych zabiegow leczniczych. Są to także masaże lecznicze, ćwiczenia usprawniające, masaże wodne, elektroterapia, ultrasonoterapia, leczenie właściwe uzdrowiskowe, terapia zajęciowa i inne, alternatywne metody leczenia. Utrzymywanie adekwatnej wagi (patrz BMI – body mass index) może być najważniejszą rzecza jaką możesz zrobić.

Reklamy

One comment on “Z ostatniej chwili: ZINAXIN REBUILD trzeba sprawdzić

  1. Ola pisze:

    Mówić o Zinaxin. nie ma co. Niech inni koledzy coś uczonego powiedzą. A co trzeba robić by posiadać nienagannie zdrowe stawy? Powstaje pytanie: co spożywać? Odpowiadam: oliwę z oliwek, bazylię, łososia, awokado. Można używać bazylii, a calość popić wodą, herbatą z pokrzywy albo z alkoholem. Jakie elementy powinny poprawić twoje kości? Genewscy naukowcy twierdzą, że sen wzmacnia połączenia pomiędzy komórkami nerwowymi w mózgu. W badaniach przeprowadzonych na 32 ochotnikach okazało się, że osoby śpiące 8 godzin radziły sobie dużo lepiej z odtworzeniem zadań, przypominaniem sobie ogladanych wizerunków niż te, którym na sen nie pozwalano. Zamiast narzekać na brak snu lepiej przeznaczyć nań o godzinę więcej a to także pozwoli nam na przyswojenie wiadomości, poukładanie doświadczeń i wzmocnienie wspomnień. I dlatego również nie powinniśmy traktować snu jak straty czasu, a raczej pomoc w poradzeniu sobie z przeciążeniem informacjami jakie nas w dzisiejszych czasach dotyka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s