Tak PROMYALGAN 120 -przed zażyciem poznaj się z dołączoną ulotką a także dopytaj farmaceutę

Czyli PROMYALGAN 120 jest jednym z tych produktów nie reklamowanych ostatnio. Sprawmy tak, by opisać go w tym momencie. Ta specyfikacja nie powinna być długa.
Ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięcia czy też skręceń stawu. Czasami jednakowoż ból stawów to sygnał rozprzestrzeniającej się choroby. Mogą one sygnalizować nam, że następują zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wtenczas systematyczne zużywanie stawu, co przejawia się właśnie bólem.
  Sklad

Jedna tabletka 380 mg zawiera:

Ekstrakt z liści stokrotki (Bellis perennis) 70 mg

Ekstrakt z liści winogron (Vitis vinifera) 70 mg

Ekstrakt z pestek oliwki (Olea europea) 65 mg

Ekstrakt z owocu ananasa (Bromelia ananas) 40 mg

Ekstrakt z słodkich migdałów (Prunus amygdalus) 10 mg

Tauryna 30 mg

Sok pomarańczowy w proszku (Citrus aurantium) 10 mg

Stearynian magnezu (E 470b) nośnik, celuloza mikrokrystaliczna (E 460) stabilizator, skrobia ziemniaczana (E1404) zagęszczacz .

  Dawkowanie
Zalecany sposob użycia:Jedna albo dwie tabletki raz albo dwa razy dziennie w czasie albo po posilku. Przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami nie powinna być krótsza niż 4 godziny. Preparat może być ssany celem uzyskania szybszego wchłaniania. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciagu dnia.
  Opis
Promyalgan dostarcza naturalne składniki odżywcze, które powinny być przyjmowane poprzez każdego. Uzupelnienie diety o te składniki może być szczególnie korzystne w przypadku fibromialgii i i dlatego Promyalgan może być polecany poprzez Norweskie Towarzystwo Fibromialgii.Spożycie tauryny wpływa korzystnie na ośrodkowy system nerwowy. Przypisuje się jej funkcje neuroprzekaźnika. Może być m.in. agonistą receptorow GABA typu A. Tauryna poprawia funkcje poznawcze i pomaga w nauce poprzez poprawę metabolizmu komórek glejowych, a pośrednio, wszystkich neuronów. Wysokie stężenie tauryny występuje w rozwijającym się mózgu i spada wkrótce po zakończeniu procesu rozwoju.Organizm ludzki wytwarza jedynie niewielkie ilości tauryny w watrobie, mózgu, jelitach i mięśniach szkieletowych. Jej naturalnym źródłem sa szczególnie ostrygi, mięso, ryby, serwatka, soczewica, groch. Poza działaniem jak neuroprzekaźnik tauryna ma dodatkowo efekt ujący, sprzęga kwasy żólciowe, poprawia trawienie tluszczu, poprawia transport kreatyny do mięśni i wzmacnia siłę skurczu serca.
Troska o ludzkie stawy i ludzkie kości i mieśnie pomoże ci zachowanie zdrowia w dalszym życiu. Oczywisty może być fakt, że w okresie szybkiego wzrostu organizmu potrzebujemy materiału budulcowego. Ale procesy przebudowy i naprawy mikrouszkodzeń toczą się nieprzerwanie też u doroslego człowieka. Dla powstającej tkanki niezbędne sa sole wapnia umożliwiające osiągnięcie adekwatnej twardości. Głównym mineralnym składnikiem tkanki kostnej może być fosforan wapnia, a organicznym białka i lipidy. By nasze ludzkie kości tworzyły i odbudowywały się w sposob prawidłowy musimy dostarczać im adekwatnej porcji fosforu i wapnia. Stosunek owych skladników w pożywieniu powinien wynosić 1:1.
Troska o nasze stawy umożliwi zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Kluczem do zapobiegania i leczenia właściwego może być uregulowanie gospodarki tłuszczowej, a zwłaszcza zachowanie właściwej proporcji pomiędzy kwasami tłuszczowymi szeregu omega-3 i omega-6. Nasza tradycyjna skutecznia dieta sprzyja zachwianiu rownowagi na niekorzyść kwasów omega-3. Taki stan sprzyja nadprodukcji związków powodujących stan zapalny i uszkodzenie stawow. Leczenie właściwe dolegliwości reumatycznych wymaga prowadzenia różnorodnych zabiegów leczniczych. Są to także masaże lecznicze, ćwiczenia usprawniajace, masaże wodne, elektroterapia, ultrasonoterapia, leczenie właściwe uzdrowiskowe, terapia zajęciowa i inne, alternatywne metody leczenia. Utrzymywanie wlaściwej wagi (patrz BMI – body mass index) może być najważniejszą rzecza jaką możesz zrobić.

Reklamy

2 comments on “Tak PROMYALGAN 120 -przed zażyciem poznaj się z dołączoną ulotką a także dopytaj farmaceutę

  1. Henia_Motylek pisze:

    I jak urozmaicić dietę by nasze stawy mogłyby być sprawniejsze? 3-4 lyżki twarogu, szklanka mleka, kefiru czy może jugurtu dziennie dostarcza pelnowartościowego białka – niezbędnego budulca chrzastki stawowej i wapnia, który łącznie z fosforem buduje nasze nasze kości i zęby. Jakie elementy pozwolą wzmocnić kości? Genewscy naukowcy twierdza, że sen wzmacnia połączenia pomiedzy komórkami nerwowymi w mózgu. W badaniach przeprowadzonych na 32 ochotnikach okazało się, że osoby śpiące 8 godzin radziły sobie dużo lepiej z odtworzeniem zadań, przypominaniem sobie oglądanych wizerunkow niż te, którym na sen nie pozwalano. Zamiast narzekać na brak snu lepiej przeznaczyć nań o godzine więcej a to również pozwoli nam na przyswojenie wiadomości, poukładanie doświadczeń i wzmocnienie wspomnień. I dlatego również nie powinniśmy traktować snu jak straty czasu, a raczej pomoc w poradzeniu sobie z przeciążeniem informacjami jakie nas w dzisiejszych czasach dotyka.

  2. Dora_Cole pisze:

    Raczej nie zalecam produktu Promyalgan bo trzeba lepiej wydać grosze na coś innego. Jestem zdania, że będzie wówczas z tego lepszy pożytek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s