Rzeczywiście SUPLASYN 20mg/2ml to ciekawy produkt z grupy stawy może trzeba wypróbować?

Na ogół okazyjnie pisze się na temat SUPLASYN 20mg/2ml więc naszym zdaniem trzeba to zmienić. Poniżej trochę najistotniejszych słów o tym produkcie, mamy nadzieję, że będą wartościowe.
Ból stawów jest często następstwem zwichnięć czy też skręceń stawów. Czasami jednakże ból stawów to sygnał rozwijającej się choroby. Mogą one pokazywać nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wtenczas konsekwentne zużywanie się stawu, co objawia się właśnie bólem.
  Skład
Płynny wyciag z kłącza imbiru (Zingiber Officinale), siarczan glukozaminy 500 mg, mono i diglicerydy kwasów tluszczowych estryfikowane kwasem octowym – emulgator, glicerol – substancja utrzymująca wilgotność, żółty wosk pszczeli i sorbitol – stabilizator, dwutlenek krzemu – substancja p/zbrylająca, lecytyna sojowa, tlenek żelaza – barwnik. 
  Dawkowanie
W ciągu pierwszych czterech tygodni 3 kapsułki dziennie: dwie rano, jedna wieczorem.Należy przyjmować w trakcie posiłku popijajac szklanką chłodnego napoju. W kolejnych miesiacach podtrzymujace 2 kapsułki dziennie.
  Ostrzeżenie
Nie stosować w przypadku uczulenia na imbir i siarczan glukozaminy lub/i odmienne składniki preparatu. 
  Zastosowanie

zmiany zwyrodnieniowe, ograniczenie ruchomości i w celu złagodzenia bolu stawów,

wspomagająco w procesach przewlekłych, którym towarzyszy niszczenie chrząstki stawowej,

zapobiegawczo w przypadkach nadmiernej eksploatacji stawów (nadwaga, sport, praca fizyczna, okres menopauzy u kobiet),

okres zdrowienia po urazach stawów. 

  Opis działania
ZINAXIN REBUILD:
1. standaryzowany wyciąg z kłącza imbiru zalecany przede wszystkim w zmianach zwyrodnieniowych stawów i owych procesach przewlekłych, w których zniszczeniu ulega chrząstka stawowa. Wykazuje działanie ochronne wobec chrzastki stawowej poprzez hamowanie aktywności czynników wywołujących zmiany zapalne, łagodzi ból i hamuje niszczenie tkanki chrzestnej i komórek produkujących maź stawową -zmniejsza tarcie powierzchni stawowych.2. siarczan glukozaminy – naturalny składnik organizmu człowieka, biorący udział w tworzeniu substancji podstawowej chrząstki (tzw. proteoglikanów). Działa wzmacniaja wobec chrząstki stawowej, wspomaga procesy naprawcze w jej obrębie i współdziała w hamowaniu mechanizmów zapalnych i bólowych.

Dbanie o własne nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie ułatwi ci zachować zdrowia w przyszłości. Mięśnie składają się z dużej ilości wlókien mięśniowych, i skoro blisko wszystkie włókna ulegna skurczeniu, to także mięsień się skraca. Włókna mięśniowe są zebrane w pęczki, a zespół pęczków tworzy mięsień. Wyróżnia sie trzy rodzaje tkanki mieśniowej: poprzecznie prążkowana szkieletowa, poprzecznie prążkowana serca i gładka. Tkanka poprzecznie prążkowana szkieletowa pochodzi z mezenchymy, zawiera dużą ilość pęczków miofibryli o regularnym układzie miozyny i aktyny ułożonych centralnie. Natomiast liczne spłaszczone jądra zostają zepchnięte na obrzeża.
Troska o nasze stawy pozwoli zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Kiedy maluch się rodzi, jego nasze kości ważą mniej więcej kilogram. W nastepnej kolejności nasz szkielet stale rośnie i wzmacnia się, by okolo 30. roku życia osiagnać tzw. szczytową masę. Niestety, po czterdziestce nasze kości tracą na wadze 0,5-1 proc. masy rocznie. Może być to również proces naturalny. Tempo demineralizacji nasze kości może być nie mniej jednak szybsze, np. kobiety po menopauzie „gubia” aż 2-5 proc. masy kostnej rocznie. Skoro ów proces postepuje żwawo albo kiedy za mlodu nie zadbaliśmy o mocne kości, może rozwinąć się osteoporoza.

Reklamy

One comment on “Rzeczywiście SUPLASYN 20mg/2ml to ciekawy produkt z grupy stawy może trzeba wypróbować?

  1. veronika pisze:

    I jak wzbogacić dietę by nasze stawy były sprawniejsze? Niezwykle ważnym elementem jest, jak dowiedziono, przestrzeganie adekwatnej kaloryczności posiłków. Lekarze zalecają rownież przeprowadzanie popularnych głodówek, które mają duże znaczenie w profilaktyce przeciwzapalnej i immunopresyjnej. Głodówka przynosi dobre efekty w czasie jej trwania, niemniej po powrocie do normalnego odżywiania, najczęściej objawy powracają. Lekarze przeciwni stosowaniu tak restrykcyjnej diety, zalecają dietę wegetariańską, bowiem eliminacja mięsa z posiłków przynosiła w badaniach zaskakująco dobre efekty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s