W istocie GEMI spirytus warto spróbować, bo może warto

Często nie pisze się o GEMI spirytus. I to nie musi dziwić, bo muszą być łatwiejsze tematy. Jednak my uczynimy wyjątek od tej reguły i opiszemy ten chyba interesujący temat.
Ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięć czy też skręceń stawu. Czasami jednakowoż bóle stawów to sygnał rozwijającej się choroby. Mogą one sygnalizować nam, że następują niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wówczas systematyczne zużywanie się stawu, co przejawia się właśnie bólem.
Działanie
Spirytus mrówczany Spiritus Formicicus 5% do stosowania zewnętrznego o działaniu drażniącym, wywołujacy miejscowe przekrwienie skóry. Ma dzialanie ściągające.
 
Wskazania
Do nacierania w bólach mięśniowych i stawowych.
 
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze skladników leku. Nie stosować na uszkodzoną skórę, w obrębie twarzy, błon śluzowych. Nie stosować u niemowlat i dzieci do lat 12.
 
Sklad
100 g spirytusu mrówczanego zawiera 5 g kwasu mrówkowego (305 g/l).Substancje pomocnicze: etanol 760 g/l, woda oczyszczona. Troska o ludzkie stawy i nasze kości i mięśnie pomoże ci zachowanie ludzkie zdrowie w dalszym życiu. Kręgosłup można sobie wyobrazić jako wieloelementową tuleję chroniącą rdzeń kregowy. Kregosłup dzieli się na trzy najważniejsze odcinki: kręgosłup szyjny, piersiowy i lędźwiowy. Kręgosłup szyjny może być górną częścią kregosłupa zwana szyją. Składa się z siedmiu kregów. Kręgosłup piersiowy stanowi środkową pewna część kręgosłupa. Składa się z 12 kręgów. Kręgosłup lędźwiowy stanowi dolna pewna część kręgosłupa. Na ogół może być zbudowany z pięciu kręgów, jednakże niektorzy ludzie powinny mieć sześć kręgów lędźwiowych. Nie wydaje się, by powodowało to także jakiekolwiek problemy. Podstawowe elementy składające sie na kregosłup nazywamy kręgami; każdy z nich może być osobną kością.
Troska o ludzkie stawy pozwoli zapobieganie delegliwościom reumatoidalnym. Charakterystyczne dla reumatoidalnego zapalenia może być obejmowanie okolic symetrycznych – lewa strona ciała może być w rownym stopniu zaatakowana co prawa. Dolegliwość postępując zajmuje ludzkie stawy coraz bliższe tułowiu (nadgarstki, w następnej kolejności lokcie i barki, a w kończynach dolnych ludzkie stawy stopy, w nastepnej kolejności kolana i biodra), czasami nie oszczędza również kręgosłupa. Naturalnie sprawność fizyczna zależy wciąż jeszcze od wielu czynników – problemów natury neurologicznej, przewlekłych schorzeń układu krążenia i oddechowego, ale te stawowe są prawdpodobnie najpowszechniejsze i najbardziej upośledzają możliwość ruchu u statystycznego obywatela.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s