Nieziemsko MOBILAT ŻEL -to produkt, który warto wypróbować – prawda? czy nie?

Najczęściej rzadko mówi się na temat MOBILAT ŻEL zatem naszym zdaniem trzeba to zmienić. Poniżej parę istotnych słów na ten temat, wyrażamy opinię, że staną się pomocne.
Ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięć czy też skręcenia stawów. Często jednakże bóle stawów to sygnał rozprzestrzeniającej się choroby. Mogą one pokazywać nam, że następują niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wówczas systematyczne zużywanie stawu, co przejawia się właśnie bólami.
MOBILAT ŻEL dziala miejscowo: przeciwbólowo, przeciwzapalnie,
usprawniająco ruchowo – w leczeniu stanów zapalnych, pourazowych, w
przebiegu chorób zwyrodnieniowych stawów i tkanek okolostawowych; w
leczeniu wspomagajacym w chorobach reumatoidalnych
Troska o własne ludzkie stawy i nasze kości i mieśnie pomoże ci zachowanie ludzkie zdrowie w przyszłości. W naszej diecie ważny może być wapń, i dlatego powinniśmy pić mleko (co najmniej 2, 3 szklanki dziennie) i jeść jego przetwory. Dla nasze kości nie ma większego znaczenia, czy może będzie to również nabiał pełnotłusty, czy może chudy. Skoro nie mniej jednak musimy stosować dietę antycholesterolową, wtenczas lepszy może być nabiał chudy, ale… nie za chudy. Np. mleko powinno być 2-procentowe. W chudszym nie rozpuszczą się witaminy rozpuszczalne w tluszczach i nie będzie z nich żadnej korzyści dla organizmu. Pamiętajmy też, że kościom potrzebna może być witamina D, zwiększa ona bowiem przyswajanie wapnia także do 80 proc. Przy udziale slońca organizm sam jeden ją wytwarza, ale jesteśmy w stanie mu pomoc, wzbogacając dietę w produkty zawierajace tę witamine (np. mleko i jego przetwory, ryby, jaja, wątróbkę) albo przyjmując ją w tranie czy może tabletkach. We wzmocnieniu nasze kości pomocny może być też mangan. Bierze on udział w tworzeniu tkanki łacznej, która – jako budulec m.in. ścięgien i stawów – stale wspiera tkankę kostną. Bogate w mangan są orzechy, rośliny strączkowe, drożdże, produkty pełnoziarniste, kakao i niektóre owoce, np. ananasy.
Dbanie o ludzkie stawy umożliwi zapobieganie delegliwościom reumatoidalnym. Kiedy maluch się rodzi, jego nasze kości ważą mniej więcej kilogram. W następnej kolejności nasz szkielet stale rośnie i wzmacnia się, by około 30. roku życia osiągnąć tzw. szczytowa masę. Niestety, po czterdziestce nasze kości tracą na wadze 0,5-1 proc. masy rocznie. Może być to także proces naturalny. Tempo demineralizacji nasze kości może być nie mniej jednak szybsze, np. kobiety po menopauzie „gubią” aż 2-5 proc. masy kostnej rocznie. Skoro ow proces postępuje bystro albo kiedy za młodu nie zadbaliśmy o mocne kości, może rozwinąć się osteoporoza.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s