Bez wątpienia to 4 FLEX – warto pomyśleć zanim spróbujesz wziąć – nieprawdaż?

Zatem 4 FLEX to chyba jeden z produktów które można omówić. Czynimy zatem wszystko, by opisać go na tym blogu. Owa charakterystyka nie powinna być zbyt obszerna.
Ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięcia czy też skręcenia stawów. Często jednakże bóle stawów to oznaka rozwijającej się choroby. Muszą one sygnalizować nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wtenczas systematyczne zużywanie stawu, co objawia się właśnie bólami.
  Skład

1 saszetka zawiera 10g hydrolizatu kolagenu (FORTIGEL®*)*hydrolizat żelatyny pochodzenia wieprzowego

  Sposób użycia
1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 100ml wody albo mleka, bardzo dobrze wymieszać i wypić. 4FLEX można również wymieszać z ulubionym jogurtem. Zaleca się regularne stosowanie preparatu poprzez dłuższy czas (minimum 3 miesiące).
  Środki ostrożności
Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.
  Opis

4FLEX wystepuje w formie proszku zamkniętego w saszetce. Takie opakowanie ułatwia dawkowanie i może być niezwykle poręczne. Saszetkę 4FLEX możesz mieć zawsze przy sobie: w pracy, na siłowni, w podróży. 
4FLEX to również ultranowoczesny, naturalny i łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (FORTIGEL®), który działa profilaktycznie i regenerująco na tkankę chrzęstna. Specjalna, opatentowana technologia produkcji pozwoliła otrzymać jednorodne, zmikronizowane cząstki kolagenowe o doskonałej biodostępności. Dzieki temu preparat zostaje wchłonięty poprzez organizm w formie bioaktywnych peptydów, które docierają do naszych stawow i działają bezpośrednio na komórki chrzęstne (chondrocyty).
 4FLEX:
Stymuluje odbudowę tkanki chrzęstnej
Usprawnia funkcje narządu ruchu
Najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania
Forma poręcznej saszetki do rozpuszczenia w wodzie albo mleku
Działanie potwierdzone badaniami
Dodatkowo kolagen zawarty w preparacie 4FLEX ma korzystny wplyw na skórę, włosy i paznokcie.

Dbanie o wlasne nasze stawy i nasze kości i mięśnie pomoże ci zachować ludzkie zdrowie w przyszlości. O kręgosłup, kości, mięśnie i nasze stawy należy dbać bezwzględnie w każdym wieku . Pomoże nam wiedza i pomoc medyczna. Zaniedbanie prowadzi do poważnych dolegliwości poprzez całe życie. Mięśnie składają sie z tkanki mięśniowej łaczac sie ze szkieletem. Ruch szkieletu otrzymywany może być w wyniku skurczów mięśniowych powodujących ruchy poszczególnych elementów szkieletu względem siebie.
Troska o ludzkie stawy umożliwi zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Kluczem do zapobiegania i leczenia właściwego może być uregulowanie gospodarki tłuszczowej, a zwłaszcza zachowanie adekwatnej proporcji pomiędzy kwasami tłuszczowymi szeregu omega-3 i omega-6. Nasza tradycyjna właściwa dieta sprzyja zachwianiu równowagi na niekorzyść kwasów omega-3. Taki stan sprzyja nadprodukcji związków powodujących stan zapalny i uszkodzenie stawów. Leczenie właściwe dolegliwości reumatycznych wymaga prowadzenia różnorodnych zabiegów leczniczych. Sa to również masaże lecznicze, ćwiczenia usprawniające, masaże wodne, elektroterapia, ultrasonoterapia, leczenie właściwe uzdrowiskowe, terapia zajęciowa i inne, alternatywne metody leczenia. Utrzymywanie adekwatnej wagi (patrz BMI – body mass index) może być najważniejsza rzeczą jaką możesz zrobić.

Reklamy

One comment on “Bez wątpienia to 4 FLEX – warto pomyśleć zanim spróbujesz wziąć – nieprawdaż?

  1. Misiaczek pisze:

    A co należy czynić by posiadać idealnie zdrowe stawy? Wskazane sa: pieczywo pelnoziarniste i razowe, nieluskany ryż, makarony razowe, otreby i warzywa strączkowe. Dostarczają one błonnika – cennego, kiedy chcesz się pozbyć nadwagi (obciążającej stawy), i sporo witamin z grupy B łagodzących objawy stresu (długotrwały stres może wywolać niekorzystne zmiany w mazi stawowej). Jakie rzeczy są w stanie wzmocnić kości? Produkty nabiałowe zawierają (owszem) b.duże ilości wapnia – jednakże po spożyciu produktów mlecznych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s