Naprawdę DEEP RELIEF -to coś co warto zauważyć – prawda? czy nie?

Zwykle nie mówi się o DEEP RELIEF. I to nie budzi wątpliwości, bo muszą być łatwiejsze informacje. Jednak my uczynimy wyjątek od tej reguły i poruszymy ten produkt.
Nieustający ból stawów jest na ogół konsekwencją zwichnięcia czy też skręceń stawów. Często jednakowoż bóle stawów to oznaka rozwijającej się choroby. Mogą one pokazywać nam, że następują niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wówczas powolne zużywanie się stawu, co objawia się właśnie bólem.
 SkładSubstancje czynne: ibuprofen 50mg/g , mentol 30mg/g.  DawkowanieDorośli i dzieci powyżej 12 lat: Cienką warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. Powtarzać nie dużo częściej niż 3 razy na dobę zachowujac co najmniej 4-godzinną przerwę w stosowaniu. Należy jednorazowo stosować 1 do 4 cm żelu.   Przeciwwskazania Deep Relief nie należy stosować w następujących przypadkach: nadwrażliwości na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy albo odmienne niesteroidowe środki leczenia przeciwzapalne; u osób z astma u ktorych występowały w przeszłości napady duszności, wysypka, albo innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.  WskazaniaMiejscowe leczenie właściwe przeciwbolowe i przeciwzapalne. Bole reumatyczne, w tym bóle stawów spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bóle pleców, lumbago (postrzał), bole mieśniowe, bóle w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach. Bol i obrzek wskutek uszkodzeń powysilkowych, urazow stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.   DziałanieDeep Relief żel zawiera ibuprofen i mentol (1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu i 30 mg mentolu). Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Może być lekiem mocno działającym przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból i zmniejsza obrzęk. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje też miejscowe przekrwienie tkanek. Ibuprofen po zastosowaniu na skórę osiąga w surowicy steżenie wynoszące ok. 5% wartości osiąganych przy podaniu tej samej dawki doustnie z kolei jego stężenie w tkankach chorobowo zmienionych w miejscu zastosowania osiąga poziom leczniczy. Skojarzone dzialanie obu składników powoduje uśmierzenie bólu bystro po naniesieniu żelu na skórę i działanie to również utrzymuje się poprzez dużo godzin.  Dbanie o wlasne nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie ulatwi ci zachowanie zdrowia w dalszym życiu. Oczywisty może być fakt, że w okresie szybkiego wzrostu organizmu potrzebujemy materiału budulcowego. Ale procesy przebudowy i naprawy mikrouszkodzeń toczą się nieprzerwanie też u doroslego człowieka. Dla powstającej tkanki niezbędne są sole wapnia umożliwiające osiagnięcie właściwej twardości. Głównym mineralnym składnikiem tkanki kostnej może być fosforan wapnia, a organicznym białka i lipidy. By nasze ludzkie kości tworzyły i odbudowywały sie w sposób prawidłowy musimy dostarczać im właściwej porcji fosforu i wapnia. Stosunek owych skladników w pożywieniu powinien wynosić 1:1.
Troska o nasze stawy umożliwi zapobiec chorobom reumatoidalnym. Zaawansowana dolegliwość niesie ból, ograniczenie ruchomości w stawach – aż do niesprawności chorego wymagającej niejednokrotnie pomocy osob trzecich. Dolegliwość zazwyczaj dotyczy dużych stawów – biodrowych, kolanowych, które sa najbardziej obciażane, a to także oznacza – najbardziej narażone na postępujące zwyrodnienia. Dysfunkcja owych stawów zagraża utratą zdolności do chodzenia, ktore może być przecież jednym z ważniejszych zastosowań układu ruchu. W zaawansowanych przypadkach ratunkiem dla chorych może być wymiana stawów, co staje sie zabiegiem ortopedycznym coraz powszechniejszym i doskonalszym. Na obecnym poziomie medycyny operacje te z zastosowaniem coraz trwalszych endoprotez daja chorym szansę na powrot do normalnego życia.

Reklamy

2 comments on “Naprawdę DEEP RELIEF -to coś co warto zauważyć – prawda? czy nie?

  1. kamila_Groszek pisze:

    A jak wzbogacić nasza dietę by ludzkie stawy były zdrowsze? Jak dowiedziono, ważnym produktem, który powinien zostać wyeliminowany może być również kawa, nie mniej jednak nie zostało to rownież jasno i konkretnie dowiedzione. Warto również wprowadzić dodatkowe suplementy diety i naturalne ziolowe produkty pomagające w leczeniu stawów , skoro przygotowywane posiłki nie dostarczają wszystkich potrzebnych produktów odżywczych, takich jak pomiędzy innymi kwasy tluszczowe omega – 3, kwasy omega – 6, czy może również również należący do grupy omega – 6 , kwas GLA. Co może nam pomóc na kruche kości? Dla nasze kości niekorzystny może być weganizm – model odżywiania się wykluczający z menu nie jedynie mięso, ale również produkty mleczne. Weganie powinni zażywać wapń w tabletkach. Codziennie poświęcajmy ruchowi chociaż godzinę. Na tkankę kostną korzystnie wpływają biegi (w mlodszym wieku) i spacery w szybkim tempie (w starszym wieku). Pływanie nie wzmacnia kości, ale mięśnie i więzadła, ktore je stabilizuja – później w przypadku osteoporozy takie wsparcie może okazać się niezastąpione.

  2. Milena drapichruścicka pisze:

    Ostatnio koleżanka spróbowała Deep ale nie wiem czy na sobie czy też dała chłopakowi ;-). Nie ma znaczenia. O czymś innym chciałam powiedzieć. Moim zdaniem, a w rzeczywistości jej nie jest to takie znowu złe, ale każden jeden powinien na swoje osobiste ryzyko wypróbować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s