Z ostatniej chwili: IBUM żel należy sprawdzić

Zaznaczmy IBUM żel jest jednym z tych produktów ktore należy omówić. Napiszmy o nim na tym blogu. Ta specyfikacja nie będzie zbyt obszerna.
Ból stawów jest często następstwem zwichnięć czy też skręcenia stawu. Często jednakże ból stawów to sygnał rozprzestrzeniającej się choroby. Muszą one sygnalizować nam, że mają miejsce zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wówczas systematyczne zużywanie się stawu, co przejawia się właśnie bólem.
  Skład

1 g żelu zawiera:
Ibuprofen 50 mg
Lewomentol 30 mg

  Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancje czynne albo na którąkolwiek substancje pomocnicza.Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy albo odmienne niesteroidowe środki leczenia przeciwzapalne.Występowanie w wywiadzie skurczu oskrzeli, nieżytu nosa albo pokrzywki w związku z przyjmowaniem kwasu acetylosalicylowego albo innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
  Wskazania

IBUM ŻEL o miejscowym dzialaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia właściwego objawowego:
bólów mięśniowych,
bólów pleców,
bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawow, skręcenia, urazy sportowe i nerwobole.

Troska o własne nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie ulatwi ci zachować zdrowia w dalszym życiu. Komórki tej tkanki (włókna mięśniowe) są walcowate, wydłużone a ich podstawową jednostką strukturalno-czynnościowa może być sarkomer. Bo błony poprzeczne owych komórek zaniknęły, sa one w rzeczywistości komorczakami, natomiast granice sarkomerów nie znajdują się w miejscu granic międzykomórkowych. Tkanka mięśniowa szkieletowa łączy poszczegolne elementy szkieletu, umożliwia poruszanie się organizmu, unerwiona może być poprzez system nerwowy somatyczny, i dlatego dziala zgodnie z wolą osobnika. Zakończenia nerwowe w mięśniach można podzielić na ruchowe i czuciowe. Zakończeniem ruchowym może być płytka ruchowa.
Dbanie o nasze stawy pozwoli zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Coraz większy odsetek populacji powyżej 50 r.ż. odczuwa dyskomfort związany z zaburzona pracą stawów. W ostatnich latach ta granica wiekowa przesuwa sie niepokojąco coraz niżej, bo więc już czterdziestolatkowie skarża się na postępujące zmiany. Ma na to także wplyw styl życia, który ogranicza aktywność ruchową większości ludzi, a rownież takie problemy, jak otyłość, nieprawidłowa skutecznia dieta prowadząca do destrukcji tkanek układu ruchu, nadmierne przeciążanie pewnych stawow. Dolegliwość dotyka również nasze stawy rąk, stop i kręgosłupa. Zwyrodnienie kręgosłupa prowadzi do zniszczenia krażków międzykręgowych i ich przesuwania, co w efekcie wywołuje ucisk na nerwy, powodujac mocny ból i upośledzenie funkcji układu nerwowego.

Reklamy

One comment on “Z ostatniej chwili: IBUM żel należy sprawdzić

  1. Natasza XYZ pisze:

    Moim zdaniem trzeba poczytać wpisy i wywiedzieć się kto ma jaki osąd o produkcie. Zwykle tak właśnie robię, by sobie wyrobić opinie i nie nabywać czegoś bez wywiadu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s