Tak FLEXUS FLUID – pomyśl zanim spróbujesz wziąć – nieprawdaż?

Ludzie szukają opinii o FLEXUS FLUID. I to nie dziwi, bo gdy należy kupić produkt, to warto poznać opinie innych klientów. Tymczasem opinie te bywają zdecydowanie odmienne. Jedni chwalą FLEXUS FLUID a inni ludzie wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym artykułem pomogą wam uzyskać własne zdanie. Jakże często to zdanie innych kolegów i koleżanek decyduje o tym czy nabywamy czy też nie. Zapraszam do komentowania.
Ból stawów jest często następstwem zwichnięcia czy też skręcenia stawów. Czasami jednakowoż bóle stawów to sygnał rozprzestrzeniającej się choroby. Mogą one sygnalizować nam, że mają miejsce zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wtenczas systematyczne zużywanie się stawu, co przejawia się właśnie bólem.
  Sklad

Substancja czynna: 25 mg hialuronianu soduSubstancje dodatkowe:

dwunastowodny fosforan disodu,

dwuwodny diwodorofosforan soda,

chlorek sodu, woda oczyszczona do wstrzykiwań cło 2.5 ml, pH 6.8-7.8

Wartość pH produktu Fiexus Fluid waha sie pomiędzy 6,8 a 7,8.
Zawartość opakowania: 2.5 ml w strzykawce

  Stosowanie
U pacjentow dorosłych z chorobą zwyrodnieniową stawów należy stosować l strzykawkę Flexus Fluid tygodniowo, 3 strzykawki w trakcie trwania terapii. Produkt podaje się poprzez iniekcję do stawu. Dawkowanie i czas wstrzykiwania zależą od objawów. Produkt należy wstrzykiwać przy użyciu igly 18-25 G wprowadzanej do jamy stawowej.
  Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed słońcem i nie zamrażać.
  Stosowanie u dzieci
Bezpieczeństwo stosowania wyrobu Flexus Fluid u dzieci nie może być znane; i dlatego tez stosując produkt w tej grupie wiekowej należy zachować szczególną ostrożność.
  Stosowanie u kobiet w ciąży i karmiących piersią
Jeśli oczekiwane efekty leczenia właściwego przewyższają działani; niepożądane, wyrób Flexus Fluid może być stosowany w tej grupie pacjentów. Kobiety karmiace piersią powinny przerwać karmienie na czas trwania terapii.
  Pacjenci w podeszłym wieku
Ze względu na oslabienie czynności organów u osób w podeszłym wieku, lekarz powinien zachować szczególna ostrożność w tej grupie pacjentów.
  Ostrzeżenia
Flexus Fluid przeznaczony może być do stosowania jako implant do jamy stawowej. Wyrobu Flexus Fluid nie można poddawać ponownej sterylizacji ani łączyć z innymi produktami. Należy unikać wstrzyknięć do naczyń krwionośnych i tkanek otaczajacych. Pacjentow z reakcjami alergicznymi na odmienne środki leczenia w wywiadzie albo cierpiących na dolegliwości watroby należy poddać obserwacji lekarskiej.
  Przeciwwskazania

Nie stosować u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na preparaty hialuronowe.

Wstrzykniecia do jamy stawowej są przeciwwskazane w przypadku obecnych albo przebytych infekcji i dolegliwości skórnych w obszarze wstrzyknięcia.

  Skuteczność
Flexus Fluid pomaga równoważyć mechaniczne obciążenie z zewnątrz. Tworzy on barierę ochronną stawu. Flexus Fluid chroni tkanke maziowa i wspomaga odnowę chrzastki stawowej.
  Wskazania
Flexus Fluid wskazany może być w leczeniu bólu towarzyszącemu chorobie zwyrodnieniowej stawow (OA) u pacjentów, u których nie wystąpiła wlaściwa reakcja na stosowana zachowawczo terapię niefarmakologiczna i prostymi środkami przeciwbolowymi, np. acetaminofenem.
  Opis
Flexus Fluid uzupełnianie mazi stawowej sterylny roztwór hialuronianu sodu 25 mg 1 ampułkostrzykawka 2,5 ml. Flexus Fluid to rownież produkt dostępny w postaci szklanych strzykawek zawierających kwas hialuronowy. Flexus Fluid może być przezroczystym, klarownym, lepkim, sterylnym i niepirogenicznym roztworem. Kwas hialuronowy (o masie molekularnej 650000-1200000 Da) może być uzyskiwany z mikroorganizmów. Produkt przeznaczony do jednorazowego użycia. Kwas hialuronowy to rownież naturalny wielocukier. będacy ważnym składnikiem strukturalnym skory, tkanki podskórnej i łącznej występujący w postaci mazi stawowej. Kwas hialuronowy może być identyczny u wszystkich żyjących organizmow i wysoce biokompatybilny. Każdy ml produktu Fiexus Fluid zawiera 10 mg hialuronianu sodu rozpuszczonego w soli fizjologicznej.
Troska o nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie ulatwi ci zachować ludzkie zdrowie w przyszłości. Im czynność mięśnia może być bardziej precyzyjna, .tym mniejsza liczba włókien mięśniowych przypada na jedną komórkę nerwową. Zakończeniami czuciowymi są natomiast wrzecionka nerwowo-mieśniowe albo wrzecionka nerwowo-ściegnowe służące do odbioru czucia proprioceptywnego. Największym i najbardziej wydajnym mięśniem może być przepona. Może być to również duży mięsień, znajdujący się poniżej płuc. Oddziela on płuca od pozostałych organow, znajdujących się niżej. Przy skurczu przepony unoszą się żebra, powiększają sie płuca, a do organizmu zostaje wprowadzone powietrze. Proces ow nazywamy wdechem. Przy rozkurczu przepony natomiast, powietrze opuszcza pluca, a te wówczas wracają do swojej naturalnej pozycji. Proces ów nazywamy wydechem.
Dbanie o nasze stawy pozwoli zapobieganie delegliwościom reumatoidalnym. Warto dodać, że w przypadku dolegliwości reumatycznych, ból może być jednym z najbardziej uciążliwych objawow. Może być całkowicie indywidualna sprawą każdego cierpiacego, w jaki sposób reaguje on na ból, jego obecność i charakter. Wystąpienie bolu może być nieprzewidywalne. Może on mieć charakter przewlekły, stały albo okresowy, o zmiennym przebiegu, może być mocny albo słaby. Może znacznie utrudniać codzienne życie, ale może stanowić jedynie niewielki kłopot dla chorego. Czasem wystarczą niewielkie dawki lekow i zabiegów rehabilitacyjnych, by jego zmniejszyć, niekiedy potrzebne może być bardziej intensywne leczenie. Niektorzy chorzy, z niewielkim uszkodzeniem stawów czują mocny bol, inni, z dużym uszkodzeniem odczuwają ból niewielki. Ból może być odczuwany w stawach, ale również innych miejscach niezwiazanych bezpośrednio z chorobą. Dolegliwość zwyrodnieniowa stawów to również proces przewlekły, którego przebieg może być modulowany poprzez rożne czynniki – m.in. prace zawodową, dietę, rodzinne predyspozycje. Do niszczenia stawu dochodzi wskutek przewlekłego zapalenia blony maziowej.

Reklamy

2 comments on “Tak FLEXUS FLUID – pomyśl zanim spróbujesz wziąć – nieprawdaż?

  1. veronika XYZ pisze:

    Ani nie namawiał bym ani nie krytykuję produktu Flexus. Zwyczajnie Nie mam opinii, gdyż jeszcze nie miałam okazji spróbować. I jak wzbogacić dietę by nasze stawy mogłyby być zdrowsze? Skutecznia dieta na nasze stawy opiera się przede wszystkim na jedzeniu większej ilości morskich ryb, ktore zawierają kwasy tluszczowe omega-3. Kwasy te wspomagają produkcje ważnego dla stawów hormonu tkankowego, który łagodzi stany zapalne, a również usprawniają ruchomość stawów. Ryby morskie, np. takie jak: halibut, makrela, tuńczyk, śledzie czy może flądra dodatkowo bogate są w witaminę D, która ułatwia przyswajanie wapnia.

  2. Gienia_Fast pisze:

    Toto co co tutaj wypisujecie to jest zupełnie do niczego. Aż się czytać nie chce tych licznych kwękań, a że cały czas coś nie pasuje, a bo coś tam się nie podoba. Może dacie siana już z nażekaniami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s