Nowinka czy nie nowość – DEEP RELIEF napiszmy co o nim sądzimy

Czyli DEEP RELIEF to także jeden z tych produktów o których się raczej nie pisało. Zróbmy to więc. Owa specyfikacja nie jest przydługa.
Ból stawów jest często następstwem zwichnięcia czy też skręceń stawów. Często jednakowoż ból stawów to sygnał rozprzestrzeniającej się choroby. Muszą one sygnalizować nam, że mają miejsce zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wtenczas powolne zużywanie stawu, co objawia się właśnie bólem.
 SkladSubstancje czynne: ibuprofen 50mg/g , mentol 30mg/g.  DawkowanieDorośli i dzieci powyżej 12 lat: Cienka warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. Powtarzać nie dużo cześciej niż 3 razy na dobę zachowując co najmniej 4-godzinna przerwę w stosowaniu. Należy jednorazowo stosować 1 do 4 cm żelu.   Przeciwwskazania Deep Relief nie należy stosować w następujących przypadkach: nadwrażliwości na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy albo odmienne niesteroidowe środki leczenia przeciwzapalne; u osób z astmą u których występowały w przeszłości napady duszności, wysypka, albo innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.  WskazaniaMiejscowe leczenie właściwe przeciwbólowe i przeciwzapalne. Bole reumatyczne, w tym bole stawow spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bóle plecow, lumbago (postrzał), bole mięśniowe, bóle w tkance włóknistej, ściegnach i więzadłach. Ból i obrzęk wskutek uszkodzeń powysilkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.   DzialanieDeep Relief żel zawiera ibuprofen i mentol (1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu i 30 mg mentolu). Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Może być lekiem mocno działajacym przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, lagodzi ból i zmniejsza obrzek. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje też miejscowe przekrwienie tkanek. Ibuprofen po zastosowaniu na skórę osiąga w surowicy stężenie wynoszące ok. 5% wartości osiąganych przy podaniu tej samej dawki doustnie z kolei jego steżenie w tkankach chorobowo zmienionych w miejscu zastosowania osiaga poziom leczniczy. Skojarzone działanie obu składników powoduje uśmierzenie bolu bystro po naniesieniu żelu na skóre i dzialanie to również utrzymuje się poprzez dużo godzin.  Troska o własne nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie pomoże ci zachowanie zdrowia w dalszym życiu. Im czynność mięśnia może być bardziej precyzyjna, .tym mniejsza liczba wlókien mięśniowych przypada na jedną komórkę nerwową. Zakończeniami czuciowymi są natomiast wrzecionka nerwowo-mięśniowe albo wrzecionka nerwowo-ścięgnowe służące do odbioru czucia proprioceptywnego. Największym i najbardziej wydajnym mięśniem może być przepona. Może być to także duży mięsień, znajdujący się poniżej płuc. Oddziela on płuca od pozostałych organów, znajdujących się niżej. Przy skurczu przepony unoszą się żebra, powiększają się płuca, a do organizmu zostaje wprowadzone powietrze. Proces ow nazywamy wdechem. Przy rozkurczu przepony natomiast, powietrze opuszcza płuca, a te wówczas wracają do swojej naturalnej pozycji. Proces ów nazywamy wydechem.
Dbanie o ludzkie stawy umożliwi zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Jak wiadomo istnieje dużo metod leczenia właściwego różnorodnych dolegliwości reumatycznych, ale obowiązuje zasada leczenia właściwego kompleksowego. Obejmuje ona, oprócz leczenia właściwego farmakologicznego (przyjmowanie leków), również wlaściwy sposob życia, żywienia, rehabilitację fizyczną (kinezyterapia i fizykoterapia) i socjoekonomiczną, a także porady psychologa. Każdy chory może być leczony w jemu wlaściwy sposób, zależny od rodzaju i przebiegu choroby. Człek mlody szczęśliwe rzadko cierpi z powodu dolegliwości stawów, natomiast lata dojrzałe czesto przebiegają z coraz bardziej dokuczliwymi dolegliwościami tyczacymi ukladu ruchu. Pośrod chorych może być dwukrotnie więcej kobiet. Dolegliwość rozpoczyna sie zwykle w wieku 25-50 lat od dolegliwości ze strony drobnych stawów rąk i stóp.

Reklamy

One comment on “Nowinka czy nie nowość – DEEP RELIEF napiszmy co o nim sądzimy

  1. Lila pisze:

    Wypowiadać się o Deep bynajmniej nie ma co. Niech jacyś inni ludzie coś mądrego powiedzą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s