Czy słyszeliście o – PROMYALGAN 120? – poczytajcie jakie są opinie

Ludzie szukają opinii o PROMYALGAN 120. I to nie jest dziwne, bo gdy trzeba nabyć produkt, to warto poznać opinie innych ludzi. Tymczasem opinie te bywają bardzo odmienne. Niektórzy chwalą PROMYALGAN 120 a inni wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym artykułem ułatwią wam uzyskać własne zdanie. Czasami to zdanie innych kolegów i koleżanek decyduje o tym czy kupujemy czy też nie. Zapraszam do komentowania.
Ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięcia czy też skręcenia stawu. Czasami jednakowoż bóle stawów to sygnał rozwijającej się choroby. Muszą one sygnalizować nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wtenczas systematyczne zużywanie się stawu, co przejawia się właśnie bólem.
  Skład

Jedna tabletka 380 mg zawiera:

Ekstrakt z liści stokrotki (Bellis perennis) 70 mg

Ekstrakt z liści winogron (Vitis vinifera) 70 mg

Ekstrakt z pestek oliwki (Olea europea) 65 mg

Ekstrakt z owocu ananasa (Bromelia ananas) 40 mg

Ekstrakt z słodkich migdałów (Prunus amygdalus) 10 mg

Tauryna 30 mg

Sok pomarańczowy w proszku (Citrus aurantium) 10 mg

Stearynian magnezu (E 470b) nośnik, celuloza mikrokrystaliczna (E 460) stabilizator, skrobia ziemniaczana (E1404) zagęszczacz .

  Dawkowanie
Zalecany sposob użycia:Jedna albo dwie tabletki raz albo dwa razy dziennie w czasie albo po posilku. Przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami nie powinna być krótsza niż 4 godziny. Preparat może być ssany celem uzyskania szybszego wchłaniania. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Opis
Promyalgan dostarcza naturalne skladniki odżywcze, które powinny być przyjmowane poprzez każdego. Uzupełnienie diety o te składniki może być szczególnie korzystne w przypadku fibromialgii i i dlatego Promyalgan może być polecany poprzez Norweskie Towarzystwo Fibromialgii.Spożycie tauryny wpływa korzystnie na ośrodkowy system nerwowy. Przypisuje sie jej funkcje neuroprzekaźnika. Może być m.in. agonistą receptorów GABA typu A. Tauryna poprawia funkcje poznawcze i pomaga w nauce poprzez poprawę metabolizmu komórek glejowych, a pośrednio, wszystkich neuronow. Wysokie stężenie tauryny wystepuje w rozwijającym sie mózgu i spada wkrotce po zakończeniu procesu rozwoju.Organizm ludzki wytwarza jedynie niewielkie ilości tauryny w watrobie, mózgu, jelitach i mięśniach szkieletowych. Jej naturalnym źródłem są szczególnie ostrygi, mięso, ryby, serwatka, soczewica, groch. Poza działaniem jak neuroprzekaźnik tauryna ma dodatkowo efekt ujący, sprzęga kwasy żółciowe, poprawia trawienie tłuszczu, poprawia transport kreatyny do mięśni i wzmacnia siłę skurczu serca.
Troska o własne nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie pomoże ci zachować zdrowia w przyszlości. Mówi się, ze szkielet, inaczej kościec albo system kostny to także wszystkie ludzkie kości składające się na ludzkie ciało człowieka. U zwykłego człowieka doroslego szkielet składa sie z 206 ludzkie kości – liczba ta może być większa u dzieci ze względu na dużo punktów kostnienia (około 270 u noworodka i 356 u 14-latka); spada dopiero po połączeniu sie np. trzonów z nasadami. U starszych ludzi ludzkie kości może być mniej niż 206 ze względu na zrastanie ludzkie kości czaszki. Średnia waga szkieletu to także 10 kilogramów u kobiet i 12 kilogramów u mężczyzn.
Dbanie o nasze stawy umożliwi zapobieganie delegliwościom reumatoidalnym. Właściwa masa ciała ogranicza ryzyko nie jedynie zachorowania na ChZS, ale też na dużo innych chorób. Nasze stawy szczególnie obciażane poprzez wage naszego ciala to rownież biodra i kolana. Szacuje się, że każdy „dodatkowy” kilogram wagi ciała to również około 4 kg obciażenia więcej dla naszych stawów. Zwiększona waga ciala może też powodować nierownomierne rozkładanie się sil w stawie i w ów sposób przyspieszać zużywanie chrząstki stawowej. Skoro sam jeden nie radzisz sobie z kontrolą wagi, poproś lekarza by skontaktowal Cię z dietetykiem – wspolnie ustalcie odpowiednią dietę. Należy pamietać, że najgroźniejsza może być nadwaga rozpoczynająca się zatem już w wieku dojrzewania. I dlatego należy pilnować też wagi swoich dzieci, tak by w przyszłości ustrzec je przed przykrymi konsekwencjami nadwagi. Leczenie właściwe operacyjne polega na korygowaniu wadliwego ustawienia kończyn i przywroceniu zaburzonej równowagi mięśniowej.

Reklamy

One comment on “Czy słyszeliście o – PROMYALGAN 120? – poczytajcie jakie są opinie

  1. Nora Wiśniewska pisze:

    Bynajmniej nie zalecam produktu Promyalgan bo warto raczej wydać grosze na coś tam innego. Będzie wówczas z tego większy pożytek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s