Czy słyszeliście o – 4 FLEX? – poczytajcie jakie bywają opinie

Najczęściej tylko czasem mówi się na temat 4 FLEX więc w naszym odczuciu należy to zmienić. Niżej kilka najistotniejszych informacji o tym produkcie, mamy opinię, że okażą się pomocne.
Nieustający ból stawów jest na ogół następstwem zwichnięć czy też skręceń stawów. Często jednakowoż ból stawów to sygnał rozwijającej się choroby. Muszą one pokazywać nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wtenczas systematyczne zużywanie się stawu, co objawia się właśnie bólem.
  Skład

1 saszetka zawiera 10g hydrolizatu kolagenu (FORTIGEL®*)*hydrolizat żelatyny pochodzenia wieprzowego

  Sposob użycia
1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 100ml wody albo mleka, bardzo dobrze wymieszać i wypić. 4FLEX można również wymieszać z ulubionym jogurtem. Zaleca sie regularne stosowanie preparatu poprzez dłuższy czas (minimum 3 miesiące).
  Środki ostrożności
Preparat przeznaczony dla osob dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.
  Opis

4FLEX występuje w formie proszku zamkniętego w saszetce. Takie opakowanie ułatwia dawkowanie i może być niezwykle poręczne. Saszetkę 4FLEX możesz mieć zawsze przy sobie: w pracy, na siłowni, w podróży. 
4FLEX to również ultranowoczesny, naturalny i łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (FORTIGEL®), który działa profilaktycznie i regenerująco na tkankę chrzęstna. Specjalna, opatentowana technologia produkcji pozwoliła otrzymać jednorodne, zmikronizowane cząstki kolagenowe o doskonałej biodostępności. Dzięki temu preparat zostaje wchłonięty poprzez organizm w formie bioaktywnych peptydow, które docierają do naszych stawów i działają bezpośrednio na komórki chrzęstne (chondrocyty).
 4FLEX:
Stymuluje odbudowe tkanki chrzęstnej
Usprawnia funkcje narządu ruchu
Najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania
Forma porecznej saszetki do rozpuszczenia w wodzie albo mleku
Działanie potwierdzone badaniami
Dodatkowo kolagen zawarty w preparacie 4FLEX ma korzystny wpływ na skórę, wlosy i paznokcie.

Troska o wlasne nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie pomoże ci zachowanie zdrowia w dalszym życiu. Mówi się, ze szkielet, inaczej kościec albo system kostny to także wszystkie ludzkie kości składające się na ludzkie ciało człowieka. U zwykłego czlowieka dorosłego szkielet składa sie z 206 ludzkie kości – liczba ta może być większa u dzieci ze względu na dużo punktów kostnienia (około 270 u noworodka i 356 u 14-latka); spada dopiero po połaczeniu się np. trzonów z nasadami. U starszych ludzi ludzkie kości może być mniej niż 206 ze wzgledu na zrastanie ludzkie kości czaszki. Średnia waga szkieletu to także 10 kilogramów u kobiet i 12 kilogramów u mężczyzn.
Troska o ludzkie stawy umożliwi zapobiec chorobom reumatoidalnym. Naturalne procesy osłabiania tkanki kostnej przyspiesza m.in. niedobór wapnia i witaminy D w organizmie, znaczna nadwaga i otyłość (ale również spora niedowaga, czyli BMI mniejsze niż 20), reumatoidalne zapalenie stawów, długotrwałe zażywanie leków z grupy glikokortykosteroidów, przebyte zlamania, palenie papierosów, nadużywanie kawy i alkoholu, a u kobiet dodatkowo spadek ilości estrogenów w organizmie w okresie okołomenopauzalnym. Sklonność do osteoporozy może być również w pewnym stopniu uwarunkowana genetycznie; skoro w bliskiej rodzinie występowała ta dolegliwość i pojawiały się tzw. złamania osteoporotyczne, u nas zwieksza się ryzyko niekorzystnych zmian kości. Niestety, poprzez dużo lat osteoporoza nie daje żadnych objawów, i dlatego nazywana może być „cichą złodziejką kości”. Często jej pierwszym sygnałem może być złamanie ludzkie kości podczas niegroźnego z pozoru upadku. Powinno dać nam do myślenia i skłonić do wizyty u internisty i do wykonania niezbędnych badań, jeśli: spelniamy kryteria ryzyka rozwoju osteoporozy (patrz wyżej) i wraz z wiekiem zmniejsza się nasz wzrost i zmienia sylwetka (uwypukla się brzuch i zaokrąglają plecy).

Reklamy

2 comments on “Czy słyszeliście o – 4 FLEX? – poczytajcie jakie bywają opinie

  1. Romka pisze:

    Toto co co tutaj smarujecie to jest zupełnie od czapy. Mnie aż się oglądać nie chce tych wiecznych kwękań, a że cały czas coś nie tak, a że coś nie podpasowało. Może dajcie siana już z waszymi nażekaniami.

  2. Efka pisze:

    Jakie elementy są w stanie poprawić kości? By uszczelnić swoje ludzkie kości wapniem i fosforem wprowadź do codziennego jadłospisu produkty bogate w wapń (mleko, ser żółty, jogurt, soje), warzywa (kapustę, sałate, brokuły, szpinak, selera naciowego, natkę pietruszki). Zrezygnuj z kawy i napojow typu cola, zastap je specjalnymi sokami wzbogaconymi w wapń. Sięgaj po wodę mineralna bogatą w wapń, ogranicz spożycie alkoholu i więcej się ruszaj. Jak wzbogacić naszą dietę by ludzkie stawy były sprawniejsze? Zdrowe ludzkie stawy to także rownież efekt spożywania produktów, będących źródłem antyoksydantów. Marchew, ogórki, brokuły, pietruszka, buraki, truskawki, owoce cytrusowe, róża – wszystkie one zmniejszaja ryzyko wystąpienia stanow zapalnych stawów, opóźniają ich starzenie się, a dodatkowo witamina C wzmacnia tkankę łaczna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s