Zgodnie z przewidywaniami DOPPELHERZ AKTIV o tym można dyskutować

Zauważmy DOPPELHERZ AKTIV jest jednym z tych produktów które można omówić. Omówmy go zatem. Ta szczególna charakterystyka nie powinna być przydługa.
Ból stawów jest na ogół konsekwencją zwichnięć czy też skręceń stawu. Często jednakowoż ból stawów to oznaka rozwijającej się choroby. Muszą one pokazywać nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wówczas powolne zużywanie stawu, co objawia się właśnie bólami.
Preparat zawiera glukozaminę z chondroityną. Witamina C i miedź
wspomagają chrzastkę stawową i chronią ją przed wolnymi rodnikami. Stosowanie preparatu może być zalecane dla osób, które powinny szczególnie
dbać o swoje stawy:  przy braku aktywności ruchowej (np. siedząca
praca), przeciążeniu stawów (nadwaga, sport, intensywna praca), po
menopauzie i w starszym wieku.
Dbanie o ludzkie stawy i ludzkie kości i mięśnie ułatwi ci zachowanie zdrowia w dalszym życiu. Energią, z której mięsień korzysta, może być zmagazynowany w nim glikogen albo glukoza dostarczona poprzez krew. Mięśnie są głównym (ponad 50%) producentem aminokwasów endogennych. Jak wiadomo u meżczyzn mięśnie stanowia około 40% masy ciała, a u kobiet około 35%, czyli od 25 do 35 kg. Liczba mięśni może być określana na 450-500. Liczba mięśni może być określana na 450 do 500, w zależności od tego, czy może poszczególne części składowej mięśnia są liczone jako odrębne mięśnie. Ich masa stanowi około 30% masy ciała, a zatem od 25 do 35 kg.
Troska o ludzkie stawy umożliwi zapobiec chorobom reumatoidalnym. Naturalne procesy oslabiania tkanki kostnej przyspiesza m.in. niedobór wapnia i witaminy D w organizmie, znaczna nadwaga i otyłość (ale również spora niedowaga, czyli BMI mniejsze niż 20), reumatoidalne zapalenie stawów, długotrwałe zażywanie leków z grupy glikokortykosteroidów, przebyte złamania, palenie papierosów, nadużywanie kawy i alkoholu, a u kobiet dodatkowo spadek ilości estrogenow w organizmie w okresie okołomenopauzalnym. Skłonność do osteoporozy może być również w pewnym stopniu uwarunkowana genetycznie; skoro w bliskiej rodzinie wystepowała ta dolegliwość i pojawiały się tzw. złamania osteoporotyczne, u nas zwieksza się ryzyko niekorzystnych zmian kości. Niestety, poprzez dużo lat osteoporoza nie daje żadnych objawów, i dlatego nazywana może być „cichą złodziejka kości”. Często jej pierwszym sygnałem może być zlamanie nasze kości podczas niegroźnego z pozoru upadku. Powinno dać nam do myślenia i sklonić do wizyty u internisty i do wykonania niezbędnych badań, jeśli: spełniamy kryteria ryzyka rozwoju osteoporozy (patrz wyżej) i wraz z wiekiem zmniejsza się nasz wzrost i zmienia sylwetka (uwypukla się brzuch i zaokrąglają plecy).

Reklamy

One comment on “Zgodnie z przewidywaniami DOPPELHERZ AKTIV o tym można dyskutować

  1. aga pisze:

    Jakie rzeczy powinny wzmocnić kości? Produkty nabiałowe zawierają (owszem) b.duże ilości wapnia – jednakże po spożyciu produktów mlecznych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s