Z ostatniej chwili: AROMATOL 150 należy sprawdzić

Konsumenci szukają opinii o AROMATOL 150. I to nie musi dziwić, bo gdy należy kupić produkt, to warto poznać opinie innych klientów. Tymczasem opinie te są bardzo różne. Niektórzy wychwalają AROMATOL 150 a inni ludzie wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym tekstem ułatwią wam ustalić własne zdanie. Czasami to zdanie innych konsumentów decyduje o tym czy kupimy czy też nie. Zapraszamy do umieszczania komentarzy.
Nieustający ból stawów jest często konsekwencją zwichnięcia czy też skręcenia stawów. Czasami jednakowoż bóle stawów to oznaka rozprzestrzeniającej się choroby. Mogą one sygnalizować nam, że mają miejsce zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wówczas powolne zużywanie stawu, co objawia się właśnie bólami.
  Skład

100 g roztworu zawiera substancje czynne:

lewomentol 1,72 g,

olejek cytrynowy 0,57 g,

olejek z kory cynamonowca cejlońskiego 0,24 g,

olejek miety polnej (z obniżoną zawartościa mentolu) 0,24 g,

olejek lawendowy 0,24 g,

olejek cytronelowy 0,1 g,

olejek goździkowy 0,1 g.

Zawartość etanolu 63,0 – 72,0 % (v/v)

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu, astma oskrzelowa i odmienne schorzenia układu oddechowego, którym towarzyszy mocna nadwrażliwość drog oddechowych. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, ze wzgledu na zawartość etanolu i niepełne dane dotyczace bezpieczeństwa i skuteczności.Nie stosować wewnetrznie w przypadku niedrożności drog żółciowych (np. w przebiegu kamicy żółciowej), zapalenia pęcherzyka żółciowego, u osób z ciężkimi uszkodzeniami wątroby albo uzależnionych od alkoholu. Nie stosować zewnetrznie na uszkodzoną skórę np. przy oparzeniach, wypryskach i otwartych ranach, przy chorobach skóry przebiegających z wysypką, na błonę śluzowa i w okolicach oczu.
Grupa terapeutyczna: środki leczenia stosowane w chorobach gardła i układu oddechowego.

  Wskazania

AROMATOL płyn stosowany:

zewnętrznie: w celu poprawy złego samopoczucia np. przy przeziębieniu, (do nacierań, do inhalacji lub płukania gardla), w bólach głowy, bólach mięśniowych, po ukaszeniach poprzez owady,

wewnętrznie: w dolegliwościach trawiennych (zaburzeniach dyspeptycznych) np. wzdęciach, niestrawności.

  Troska o własne ludzkie stawy i nasze kości i mięśnie pomoże ci zachowanie zdrowia w dalszym życiu. Stosowanie z dietą kwasu gamma-linolenowego (GLA) znajdującego się w oleju z wiesiołka zwiększa produkcję prostaglandyny PGE o działaniu przeciwzapalnym. GLA lagodzi też opuchlizne i ból stawowy zwiazany z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Warto pamiętać o tym, że suplementacja niezbednych kwasów tluszczowych generalnie z wielu przyczyn może być korzystna dla sportowców.
Troska o ludzkie stawy pozwoli zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Zaawansowana dolegliwość niesie ból, ograniczenie ruchomości w stawach – aż do niesprawności chorego wymagającej niejednokrotnie pomocy osób trzecich. Dolegliwość zazwyczaj dotyczy dużych stawow – biodrowych, kolanowych, które sa najbardziej obciażane, a to również oznacza – najbardziej narażone na postępujace zwyrodnienia. Dysfunkcja owych stawów zagraża utratą zdolności do chodzenia, które może być przecież jednym z ważniejszych zastosowań ukladu ruchu. W zaawansowanych przypadkach ratunkiem dla chorych może być wymiana stawów, co staje się zabiegiem ortopedycznym coraz powszechniejszym i doskonalszym. Na obecnym poziomie medycyny operacje te z zastosowaniem coraz trwalszych endoprotez dają chorym szansę na powrót do normalnego życia.

Reklamy

2 comments on “Z ostatniej chwili: AROMATOL 150 należy sprawdzić

  1. Pela_Binek pisze:

    I co może wam pomóc na słabe kości? Więc już od dziecka trzeba jadać sporo nabialu i spędzać jak najwięcej czasu w ruchu, na świeżym powietrzu. Zapobiegnie to także osteopenii – chorobie, która predysponuje później do osteoporozy. Nastolatki lubią się odchudzać. Nie mniej jednak przesadne odchudzanie (zwłaszcza anoreksja) szkodzi kościom. Co robić by mieć nienagannie zdrowe stawy? Obecne w zbożach aminokwasy są podobne do tkanek miękkich w stawach, poprzez co organizm może mieć trudność z ich rozróżnieniem. Zboża zawarte są w takich produktach jak chleb, ryż, krakersy, makaron, tortille czy może płatki śniadaniowe.

  2. Kamila pisze:

    Moim zdaniem należy przeczytać wpisy i dowiedzieć się kto ma jaką opinię o tym produkcie. Zawsze tak właśnie robię, by sobie nieco wyrobić zdanie i nie kupować rzeczy w ciemno.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s