Piszemy: ZIAJA ALTAZIAJA ułatwi życie

Najczęściej tylko czasem mówi się na temat ZIAJA ALTAZIAJA zatem w naszej opinii należy to zmienić. Pod spodem trochę najistotniejszych słów o tym produkcie, wyrażamy nadzieję, że okażą się wartościowe.
Ból stawów jest na ogół konsekwencją zwichnięcia czy też skręcenia stawów. Często jednakowoż ból stawów to oznaka rozprzestrzeniającej się choroby. Mogą one pokazywać nam, że następują zmiany zwyrodnieniowe. Włącza się wówczas systematyczne zużywanie stawu, co przejawia się właśnie bólami.
  Skład
Butane, Aqua, Alcohol, Propane, Isobutane, Dimethicone, Glycerin, Bioflavonoids, PPG-Ceteth-20, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Menthol, Panthenol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene.
  Środki ostrożności
Rozpylać poprzez krotkie naciśnięcia, unikając długotrwałego rozpylania. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed slońcem i temperatura powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, również po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem albo żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu – nie palić w czasie rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie stosować do innych celów, niż te, do ktorych produkt może być przeznaczony. Stosować i przechowywać z dala od ognia, urządzeń zapłonowych, iskier, źródel ciepła i działających urządzeń elektrycznych. Nie wdychać oparów. Stosować wyłącznie w bardzo dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W razie połknięcia preparatu niezwlocznie zasiegnij porady lekarza – pokaż opakowanie albo etykietę.
  Sposób użycia

Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Trzymając pojemnik dnem do góry rozpylać bezpośrednio na umytą i osuszoną skórę nog. Żel należy wmasować ruchem kolistym, do całkowitego wchłoniecia, poczawszy od kostek w góre nóg. Jeśli może być to również możliwe bezpośrednio po nałożeniu żelu trzymać nogi lekko uniesione. Stosować do codziennej pielęgnacji aż tyle razy ile może być to również potrzebne.
Do użytku zewnętrznego: Nie stosować na blony śluzowe, oczy nasze i rany.

  Wskazania

Venospray może być polecany w stanach predysponujacych do wystąpienia objawów cieżkich i zmęczonych nóg w przypadku:

wykonywania długotrwałej pracy stojącej,

pracy siedzacej z nogami zgietymi w stawach biodrowych i kolanowych,

mało ruchliwego trybu życia

nadwagi,

ciąży,

przedłużonej ekspozycji na słońce albo ciepło

Wspomnianym objawom czesto towarzyszą mrowienie, pieczenie i dretwienie.

  Opis

Venospray – lagodzi objawy ciężkich i zmęczonych nóg dzięki zawartości:

bioflawonoidów (m.in. diosmina) – wzmacniających drobne naczynia krwionośne

mentolu – o natychmiastowym dzialaniu odświeżajacym i ochładzającym.

pantenolu – prowitaminy przyczyniającej się do wygładzenia powierzchni skóry.

Dodatkowo Venospray zawiera substancje nawilżające skórę, przyczyniając się do poprawy jej stanu. Użycie Venospray może być szczególnie wskazane po całym dniu spędzonym w pozycji stojącej, siedzącej albo po dlugotrwalym narażeniu na działanie promieni slonecznych albo ciepla.

Dbanie o nasze stawy i nasze kości i mięśnie pomoże ci zachowanie ludzkie zdrowie w przyszłości. Pij gorącą czekoladę. Mleczne napoje są bogate w wapń, a dziennie potrzebujesz 1000 mg tego pierwiastka (jeśli jesteś w ciaży – także 1500 mg). Jedna szklanka mleka albo jogurtu lub 10 dag białego sera zawiera jego ok. 300 mg. Dużo wapnia mają również sardynki i szprotki – jedz je najlepiej wspólnie z ośćmi. Zapytaj lekarza, czy może leki, ktore przyjmujesz, nie osłabiaja kości. Ryzykowne są m.in. sterydy, hormony stosowane w chorobach tarczycy, środki odwadniajace. W razie zwiększonego zagrożenia stosuj profilaktycznie preparaty wapniowe.
Dbanie o ludzkie stawy pozwoli zapobieganie chorobom reumatoidalnym. Nazwa osteoporoza może być zlepkiem słów: greckiego „osteon” – kość i lacińskiego „porus” oznaczającego otwór, dziurę. Rownież polska nazwa – zrzeszotnienie ludzkie kości – oddaje istotę problemu. Podczas tej dolegliwości ubywa bowiem tkanki kostnej i zniszczona zostaje struktura kości. Gdybyśmy przekroili zdrową kość, w twardych ściankach zobaczylibyśmy gęsto utkana gąbkę. W miarę postępu dolegliwości ścianki ludzkie kości stają sie kruche, a jej wnętrze zaczyna przypominać porowaty pumeks. Z czasem puste przestrzenie w owym pumeksie powiększają się, a porowata kość kruszy się i może być podatna na złamania. Dlaczego? Otóż tkanka kostna cały czas się przebudowuje. W procesie tym biorą udział komórki kostne, m.in. osteoblasty i osteoklasty. Osteoklasty to także tzw. komórki żerne, które rozpuszczaja i usuwają elementy starej kości, a osteoblasty (komórki budulcowe) odpowiadają za odbudowę nowej tkanki. W dzieciństwie i okresie dorastania aktywniejsze są osteoblasty, i dlatego ludzkie kości rosna. Po 40. roku życia dominuja osteoklasty, i dlatego zmniejsza się masa kostna i ludzkie kości stają się słabsze.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s